STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

24 lutego – Superior – Canyon Lake 72km

24 lutego – Superior – Canyon Lake 72km, 460m przewyższenia
https://strava.app.link/INzWB14SBU
Przy wyjeździe z Superior zaskoczyła nas zamknięta droga z powodu spływającej z gór wody, ale daliśmy radę. 💪 Na trasie weekendowy ruch samochodów śmigających w obie strony, za to przecudne widoki. 🤩 Tuż przed wjazdem na Apache Trail znów zamknięta droga, tym razem musieliśmy rowery przekładać przez płot. Po drodze odwiedziliśmy miasteczko westernowe. 🤠 Wieczorem dotarliśmy na camping położony nad uroczym Canyon Lake.

Zobaczcie relację wideo z tego dnia na on2wheels.pl: https://www.facebook.com/on2wheelspl/videos/2228275147410421/

25 lutego – Apache Trail – Canyon Lake – Apache Lake 30km 730 przewyższenia
https://strava.app.link/GPvWLuxTBU
Przecudna trasa 🏞, piękne widoki, za każdym zakrętem coraz piękniejsze, kolejny przejazd przez 'wash’ na drodze nie robił już na nas wrażenia. Pierwsza nasza trasa prowadząca drogą szutrową. Nocleg nad Apache Lake z przepięknym widokiem z „okna”. 😍

Zobaczcie relację wideo z tego dnia na @on2wheels:
https://www.facebook.com/on2wheelspl/videos/299795274052022/

 

Dodaj komentarz

Jaromir Bardzik

Jaromir Bardzik

Lider etapu 24

Geodeta. Czasami nawet, jak leży, to mierzy. Na co dzień przemierza Świat z swoją rodzinką starym busem – Pomarańczą. Tym razem padło na rower, bo czemu nie? Jest pewien, że wyprawa życia wciąż przed nim.

Mariusz Orlik

Mariusz Orlik

Uczestnik etapu 24

Zawód — programista. Z wyboru i doświadczenia — aktywny podróżnik rowerowy. Dotychczasowe wyprawy rowerowe — bliższe po Europie i dalsze po Azji — upłynęły mu pod znakiem zapierających dech widoków (piękna Gruzja i Tajlandia), rowerowych wyzwań (Wisła 1200) i testowania sprzętu rowerowego. Relacje z wypraw, porady sprzętowe, zdjęcia i filmy z tras wrzuca na bloga on2wheels.pl. Wielki fan graveli i bikepackingu. Na ulicy ogląda się za każdym rowerem.

Marek Zalewski

Marek Zalewski

Uczestnik etapu 24

Lat… dużo. „Nuda” od ponad 20 lat – przedsiębiorca w branży budowlanej. Prezes klubu kolarskiego GLKK VICTORIA i pasjonat roweru szosowego.
Dobro wraca – pomysłodawca i uczestnik charytatywnych rajdów długodystansowych na rzecz chorych dzieci po Polsce i Europie.
Biały puch – uwielbia narty biegowe i wielokrotny uczestnik Biegu Piastów na 50 km. Góry – tylko Bieszczady.
Rodzina – mąż Ewy, ojciec Kamila i Jana. Carpe diem – na kapcie, fotel i pilot przyjdzie pora, trzeba świat zdobywać.

Ola Sławek

Ola Sławek

Uczestniczka etapu 24

Mama Fantastycznej Czwórki, żona Najukochańszego, instruktor ZHP, drużynowa 13 OGZ „Bractwo Zaginionego Kufra”, fundatorka, wiceprezes Zarządu i edukator Fundacji Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE, właścicielka i barista kawiarni „Tam i z Powrotem”, społeczniczka działająca na rzecz miasta Opola i swojej dzielnicy.  Uwielbia dzieci i pracę z nimi, pasjonuje się alternatywnymi metodami edukacyjnymi, w szczególności metodą harcerską i edukacją domową, których sednem jest działanie, samorozwój i przygoda.

Anna Studnicka

Anna Studnicka

Uczestniczka etapu 24

Z wykształcenia pedagog, zawodowo pracująca w jednej z krakowskich firm dystrybucyjnych. Pasjonatka przemierzania świata różnymi środkami transportu, z zamiłowania rowerzystka, realizująca także pasję śpiewu chóralnego. Od niedawna także świecka misjonarka (Indie) i członkini CMS.