STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

Etap 20

Etap 20. Prince George - Vancouver (Kanada), listopad 2018
Monika Korbecka

Monika Korbecka

Liderka etapu 20

Właśnie zmaga się z pisaniem pracy magisterskiej z geologii naftowej, jednak nie jest przekonana czy to będzie jej życiowa ścieżka. Kocha podróże na różne sposoby – pieszo, rowerem, pociągiem, autostopem, ale z chęcią spróbowałaby czegoś na motorze, hulajnodze czy na wielbłądzie. Ciężko usiedzieć jej w jednym miejscu; do tej pory pomieszkiwała w kilku europejskich krajach, brała udział w kilku projektach podróżniczych, weszła na kilka górek i przebiegła sporo kilometrów. Harcerstwo wniosło w jej życie ideały i ludzi z którymi można dokonać niemożliwego. Wierzy, że dobro wraca i że życie jest piękne.

Wojciech Wrzesniak

Wojciech Wrzesniak

Uczestnik etapu 20 i 32

Od dziecka spędza wolny czas na rowerze włócząc się po okolicy. Jednak dopiero po studiach wkręcił się w rowerowy świat; zaczynał od lokalnych maratonów, poprzez wyprawy po Polsce, a kończąc na ultramaratonie Wisła1200- dwukrotnie. Podczas etapu 20 Bike Jamboree przemierzył zimą, a nie latem Kanadyjskie góry Skaliste. Gdy nie jeździ, udziela się jako wolontariusz w Szlachetnej Paczce. Z wykształcenia geodeta, a zawodowo sprawdza się jako logistyk. W wolnych chwilach ogląda seriale, czyta i składa Lego.

Wojciech Wrześniak

Wojciech Wrześniak

Uczestnik etapu 20

Od dziecka spędza wolny czas na rowerze włócząc się po okolicy. Jednak dopiero po studiach wkręcił się w rowerowy świat; zaczynał od lokalnych maratonów, poprzez wyprawy po Polsce, a kończąc na ultramaratonie Wisła1200. Gdy nie jeździ, udziela się jako wolontariusz w Szlachetnej Paczce. Z wykształcenia geodeta, a zawodowo sprawdza się jako logistyk. W wolnych chwilach ogląda seriale, czyta i składa Lego.

Jagoda Popiołek

Jagoda Popiołek

Uczestniczka etapu 20

Lubi: być tam gdzie jej nie było, robić to czego nie robiła, spać, rower, lego, góry, fotografie, farelke, masło, aikido, biegać w deszcz, pływać nogami do przodu, lasy w słoiku i te bez słoika. Nie lubi: papug, jajka (chyba że z cebulką), opisywania siebie i łuków triumfalnych.

Maciek Skiba

Maciek Skiba

Uczestnik etapu 20

Każdą wolną chwilę stara się przekuć w przygodę. Najczęściej spotkać go można w górach, butach biegowych lub na prelekcjach podróżniczych. Czyta literaturę faktu, bo chociaż wiedząc, że nie da się być każdym czy wszędzie, to mimo wszystko stara się próbować.