STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

Etap 4

Etap 4. Baku (Azerbejdżan) - Atyaru (Kazachstan), sierpień 2017.
Anna Łapińska

Anna Łapińska

Liderka etapu 4, 33 oraz 1-wszej części etapu 37

Kierowniczka i współwłaścicielka sali weselnej, koordynator wielu aspektów projektu, liderka minionego etapu 4. czuwająca nad całością przygotowań i przebiegu podróży oraz tworzeniem postów na fanpage Bike Jamboree, dzięki czemu jak się śmieje jej team wykształciła w sobie wysokiej jakości czujnik Wi-Fi potrafiąc go znaleźć nawet na stepowym, bliskowschodnim pustkowiu J Również lider etapu 33 biegnącego przez Hiszpanię gdzie podobnie koordynuje całość przebiegu wyprawy, a w szczególności odpowiada za nawigację i video relację.

Prywatnie: Już nie pamięta co znaczą słowa „nudzę się”. Nie potrafi czegoś nie organizować 😉 Kalendarz i głowę ma zawsze wypełnioną działaniami i pomysłami po brzegi.  Nawet lubi jeździć na rowerze 😉 poza tym lubi chodzić po górach, jeździć konno, tańczyć, czytać książki, poznawać ludzi i zarażać ich uśmiechem. Jako koneserka pięknych momentów uwielbia tworzyć wspaniałe rzeczy i wspomnienia dla innych i siebie. Lubi każdą formę aktywności i dolce far niente 😉

Anna Łapińska

Anna Łapińska

Liderka etapu 4

Anna Łapińska – zastępca kierownika na sali weselnej, koordynator całości projektu, lider etapu IV czuwający nad całością przygotowań i przebiegu podróży oraz tworzeniem postów na fanpage Bike Jamboree dzięki czemu wykształciła w sobie wysokiej jakości czujnik Wi-Fi potrafiąc go znaleźć nawet na stepowym pustkowiu.

Natiq Yusifli

Natiq Yusifli

Uczestnik etapu 4

Natiq Yusifli – kurier w firmie ubezpieczeniowej, z zamiłowania kucharz dzięki czemu na odcinku azerbejdżańskim z radością przyjął funkcję przygotowywania pysznych posiłków w warunkach polowych, transport wytłaczanki jajek przytwierdzonej taśmą do sakwy i nieuszkodzenie ani jednego mimo „dziurawej drogi” to jego specjalność.

Ayhan Israfeelove

Ayhan Israfeelove

Uczestnik etapu 4

Ayhan Israfeelove – sprzedawca w firmie obuwniczej, student księgowości, podczas etapu podobnie jak Ania Jarek odpowiadał za rozładowywanie napięcia, zarażanie optymizmem i dobrym poczuciem humoru, dla uczestników godny podziwu symbol wytrwałości i wygranej walki ze słabościami.

Tofiq Hidayətzadə

Tofiq Hidayətzadə

Uczestnik etapu 4

Tofiq Hidayətzadə – na codzień pracuje nad swoim start upem – rowerową firmą kurierską VeloKuryer, w projekcie był prawą ręką lidera pomagając w przebiegu podróży na odcinku azerbejdżańskim oraz będąc podporą uczestników w najtrudniejszych momentach, nie rozstaje się ze swoim głośnikiem.

Marcin Dałkiewicz

Marcin Dałkiewicz

Uczestnik etapu 1, 4 oraz 15

Marcin Dałkiewicz – pracuje w branży jubilerskiej, technik i serwisant sprzętowy podczas trwania etapu, przez pół podróży toczył nierówną walkę ze złośliwą lokalną roślinnością wyposażoną w kolce – dzięki czemu wykształcił się w nim radar wyłapujący punkty wulkanizacji / przez co zamiast biżuterią obwieszał się pękniętymi dętkami i udawał na poszukiwania wulkanizacji.

Anna Jarek

Anna Jarek

Uczestniczka etapu 4

Anna Jarek – studentka kognitywistyki i psychologii, drużynowa harcerska ZHP, podczas etapu odpowiedzialna za nawigację oraz rozpraszanie trosk i smutków przemiłym uśmiechem i pozytywnym podejściem, trzymała pieczę nad jednym z atrybutów sztafetowych „Dziennikiem Pokładowym” gdzie można znaleźć jej opis i ilustracje przebiegu etapu.

Aleksandra Zajk

Aleksandra Zajk

Uczestniczka etapu 4

Aleksandra Zajk – studentka weterynarii, podczas etapu dbała o fotorelację, jazda rowerem z obciążeniem i operowanie lustrzanką do dla niej nic trudnego, dodatkowo dbała o wyżywienie przygotowując jedzenie w trybie „coś z niczego” – jak mówi studia w tym pomogły.

Aleksandra Połączak

Aleksandra Połączak

Uczestniczka etapu 4

Aleksandra Połączak – kierownik projektów IT, przewodniczka w ZHR, uczestnik azerbejdżańskiego odcinka etapu służący dobrą radą i doświadczeniem oraz niestrudzenie przypominający o ciągłym nawadnianiu organizmu, mistrz minimalnego pakowania się na wyjazd i HMT (harcerskiej myśli technicznej).