STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree
Etap 33

Etap 33

Etap 33: Gibraltar (Brytyjskie terytorium zamorskie) - Barcelona (Hiszpania), 29 września 2019 - 19 października 2019
Anna Łapińska

Anna Łapińska

Liderka etapu 4, 33 oraz 1-wszej części etapu 37

Kierowniczka i współwłaścicielka sali weselnej, koordynator wielu aspektów projektu, liderka minionego etapu 4. czuwająca nad całością przygotowań i przebiegu podróży oraz tworzeniem postów na fanpage Bike Jamboree, dzięki czemu jak się śmieje jej team wykształciła w sobie wysokiej jakości czujnik Wi-Fi potrafiąc go znaleźć nawet na stepowym, bliskowschodnim pustkowiu J Również lider etapu 33 biegnącego przez Hiszpanię gdzie podobnie koordynuje całość przebiegu wyprawy, a w szczególności odpowiada za nawigację i video relację.

Prywatnie: Już nie pamięta co znaczą słowa „nudzę się”. Nie potrafi czegoś nie organizować 😉 Kalendarz i głowę ma zawsze wypełnioną działaniami i pomysłami po brzegi.  Nawet lubi jeździć na rowerze 😉 poza tym lubi chodzić po górach, jeździć konno, tańczyć, czytać książki, poznawać ludzi i zarażać ich uśmiechem. Jako koneserka pięknych momentów uwielbia tworzyć wspaniałe rzeczy i wspomnienia dla innych i siebie. Lubi każdą formę aktywności i dolce far niente 😉

Olga Antczak

Olga Antczak

Uczestniczka etapu 33

Wulkan energii i głowa pełna pomysłów. Studentka pedagogiki z zamiłowania do pracy z ludźmi, specjalistka ds. marketingu w Woda Góry Las z wyboru. Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego, była komendantka i założycielka 3 WSH „WILK”, wcześniej drużynowa harcerzy starszych. Obecnie, gdy znajdzie czas wspiera kształcenie instruktorów ZHP. Największą miłością są góry, w które często ucieka, by się wyciszyć i pokonywać coraz to wyżej położone szlaki. Prowadzi zwariowany tryb życia i codziennie jeździ na swoim rowerze „czarna strzała”, a ze wspaniałą trenerką wyciska siódme poty na siłowni.

W każdym swoim działaniu poszukuje oryginalnych rozwiązań, jest spontaniczna, zawsze na 110% zaangażowana, ale dba też o ludzi wokół siebie. O projekcie Bike Jamboree wie już od kilku lat i w tym roku się przełamała i zdecydowała na etap 33, w którym odpowiada za kontakt i noclegi u hiszpańskich skautów oraz planowanie żywieniowe.

Marzena Kosecka

Marzena Kosecka

Uczestniczka etapu 33

Zawodowo inżynier, prywatnie miłośniczka gór, natury i pięknych widoków. Spontaniczny, samozorganizowany podróżnik. Lubi poznawać nowe, spróbować jak to jest. Nie usiedzi na miejscu – musi się coś dziać. Na koncie autostopowy wypad przez kilka europejskich krajów. Ulubiony środek transportu – rower – dzień bez roweru to dzień stracony. Zarażona pasją do motocykli, do tej pory jako pasażer, ale prawo jazdy kategorii A bliżej niż dalej. Uwielbiająca sport i aktywny tryb życia, mająca zawsze w plecaku jakiś dobry kryminał. Trochę uparta, wierząca że nie ma rzeczy niemożliwych.

W trakcie etapu odpowiedzialna za fotorelację i kwestie medyczne.

Maciek Zabojszcza

Maciek Zabojszcza

Uczestnik etapu 33

Gdyby odkryć co go napędza, można by zasilić metropolie alternatywnym źródłem energii. Otwarty umysł i wielkie serce z zamiłowaniem do podróżowania. Na co dzień chwyta dzień jako instruktor kitesurfingu, a niebo nie jest limitem i w sporcie i w życiu codziennym. Freestyle uprawia nie tylko na desce, ale też w pełni reprezentuje go całym sobą. Nieschematyczny sposób myślenia i głowa pełna pomysłów sprawia że nie można się z nim nudzić. W pełni rozkwita w ciepłe, słoneczne dni, więc uważaj Hiszpanio, nadchodzimy!!
Na etapie odpowiedzialny za aspekty techniczne i DJ-ejkę 😉

Kevin Dybizbanski

Kevin Dybizbanski

Uczestnik etapu 33

W lutym tego roku 6 raz z rzędu obchodził 18stkę. Gdyby za marzenia karali już dawno groziłoby mu podwójne dożywocie. Uzależniony od adrenaliny i podróżowania. Jest instruktorem snowboardu, a od przyszłego sezonu będzie również dawać lekcje kitesurfingu. Taka ścieżka zawodowa umożliwia mu podróżowanie ale największą zaletą dla niego jest możliwość zarażenia innych pasja do sportu. W szczególności uwielbia pracę z najmłodszymi.
Na etapie 33 odpowiedzialny za Social Media – Facebook i Instagram.

Iwona Baczkowska

Iwona Baczkowska

Uczestniczka etapu 33

Na co dzień mama trójki szalonych dzieciaków. Z wykształcenia geograf, pracuje we francuskiej korporacji oferującej usługi podróżniczo-hotelarskie.

Kocham sport, od nart, przez kolarstwo, taniec flamenko i wspinaczkę skałkową. Ale od kilku lat poświęcam się mojej największej pasji, którą są biegi górskie, czyli długodystansowe biegi z dużym przewyższeniem.

Co roku uczestniczę w kilku ultramaratonach w najróżniejszych górach Europy. Moim największym osiągnięciem jest ukończenie 101 kilometrowego biegu CCC UTMB, który rozgrywa się w Alpach w koło masywu Mount Blanc i ma 6300 m przewyższenia, czyli 6300 w górę i 6300 w dół. Lubie  odkrywać, poznawać i zdobywać, być w ciagłym ruchu. Odpoczynek i stagnacja meczy mnie i nudzi. W Hiszpanii odpowiadam za organizacje komfortowych noclegów na trasie 33 etapu!!

Hania Baczkowska

Hania Baczkowska

Uczestniczka etapu 33

Mam 14 lat i obecnie jestem w pierwszej klasie L.O. Mimo, ze nie jestem zawodową kolarką ??, to wysiłek fizyczny jest moja codziennością.

8 lat trenowałam w klubie tańca sportowego w Piasecznie gdzie należałam do formacji jazzowej i modern. Razem z moja formacja zdobyłam kilka razy Mistrzostwa Polski oraz 2 miejsce na Mistrzostwach Świata w chorwackiej Puli. Od najmłodszych lat podróżuje po świecie i jest to moja pasja. Kocham zwiedzać ciekawe miejsca ,poznawać nowych ludzi i ich kulturę. Jestem bardzo otwarta osoba i nigdy nie poddaje się bez walki.

Na etapie odpowiedzialna za Social Media – Snapchat i rozpromienianie każdego dnia 🙂

Dorota Teodorczyk

Dorota Teodorczyk

Uczestniczka etapu 33

Kiedyś obiecała sobie, że będzie szczęśliwa i nie zmarnuje żadnego dnia. Kocha życie. Uwielbia śmiać się, nabywać nowe umiejętności, sprawiać radość innym i zarażać ludzi swoim entuzjazmem. Miłośniczka gór i naturalnych krajobrazów oraz ludzi z pasją i aktywnego wypoczynku. Uwielbia stawiane przed sobą wyzwania. Dla marzeń rozstała się z korpo. Podróżniczka z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Prywatnie przygodowiec i trampingowiec. Zawodowo uprawia turystykę krajoznawczą i motywacyjną a od tego roku jest świeżo upieczonym instruktorem narciarstwa. Najbardziej ceni wyjazdy górskie. Najwytrwalsi towarzysze (poza wiernymi osobowymi kompanami) to wysłużony plecak, nieodstępowany ani na krok rower i podarowana przez przyjaciół piłka do gry w ukochaną siatkówkę plażową.
Myśl o udziale w projekcie spędzała jej sen z powiek, od kiedy o nim usłyszała. Od pamiętnego telefonu od Ani w dniu 21 lipca – niecierpliwie odlicza dni do startu :D. Podczas etapu odpowiedzialna za fotorelację i atrakcje na trasie.