STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree
Etap 6

Etap 6

Etap 6. Kostanay (Kazachstan) – Omsk (Rosja), wrzesień/październik 2017
Mantas Gmitrzuk

Mantas Gmitrzuk

Lider etapu 6

Mantas Gmitrzuk – lider etapu VI, uczestnik dwóch etapów Rowerowego Jamboree 2015. Na rowerze przejechał już 13 krajów. Miłośnik podróży oraz górskich wędrówek. Przez 10 lat działał w ZHR gdzie przez 3 lata prowadził gromadę zuchów. Autor bloga „Podróże Mantasa”.

Andrzej Przybylski

Andrzej Przybylski

Uczestnik etapu 6 i 29 Retro

Andrzej Przybylski – 8 lat temu podjął najlepszą decyzję w swoim życiu zostając harcerzem. W wolnych chwilach wspina się w skałkach, studiuje automatykę i robotykę na Politechnice Warszawskiej i czyta literaturę klasyczną.

Łukasz Tomala

Łukasz Tomala

Uczestnik etapu 6 i 29 Retro

Łukasz Tomala – dużą część życia poświęca harcerstwu – jest instruktorem odpowiedzialnym za program i wizerunek Hufca ZHP Radom-Miasto. Od kilku lat jeździ a wyprawy rowerowe i tak jak Ania przejechał kilka krajów europejskich.

Anna Tomala

Anna Tomala

Uczestniczka etapu 6 i 29 Retro

Anna Rupniewska – od 5 lat instruktorka w ZHP. Jej największą pasją jest harcerstwo, języki obce i literatura. W harcerstwie najbardziej lubi kształcić przyszłych drużynowych i instruktorów. Ulubiony środek transportu to rower który daje jej wolność i niezależność. Przed projektem sztafety rowerowej na swoim koncie miała już kilka podróży przez kraje europejskie.