STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

Weekend 16-18 lutego

Weekend 16-18 lutego cały czas koczowaliśmy w Ore Valley w oczekiwaniu na ostatni rower. W sobotę woda nadal była wysoka i rangersi nikogo nie wpuszczali na camping do parku, w którym zostały wszystkie nasze rzeczy. Postanowiliśmy przejść do nich od tyłu przez góry, taki sobie kilkunastomilowy spacerek.🚶‍♂🚶‍♀🚶‍♂🚶‍♀🚶‍♂ W miarę sprawnie dotarliśmy na miejsce, gubiąc się tylko kilka razy na tamtejszych bezdrożach i mogliśmy zacząć ogarniać i przygotowywać nasz sprzęt do drogi.
W niedzielę woda była już na tyle niska, że pozwolono na opuszczanie parku, uwięzionym w nim ludziom. Popołudniu ogłoszono jednak zagrożenie burzowe na poniedziałek rano i kolejne zamknięcie drogi. Nieocenieni Aggie 💖💖💖 i Bart 💝💝💝 przygarnęli nas na kolejny dzień i noc, żebyśmy nie zostali w parku na kolejne dni.
W poniedziałek wreszcie dotarł do nas utęskniony rowerek. Chłopaki zlikwidowali wszystkie sprzętowe usterki i byliśmy gotowi do drogi. Jeszcze raz ogromne dzięki i wyrazy wdzięczności za wszystko dla Aggie i Barta #etap23a, bez których bylibyśmy w czarn…ych tarapatach
Jeszcze tylko przekazanie pałeczki i GO!

 

Dodaj komentarz