STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree
Etap 34

Etap 34

Etap 34: Barcelona (Hiszpania) – Genewa (Szwajcaria), 20 października - 2 listopada 2019
Teofil Mroczek

Teofil Mroczek

Lider etapu 34 i uczestnik etapu 10

Uczestnik etapu egipskiego Afryki Nowaka (2010) i 10. etapu Bike Jamboree (Mongolia – Irkuck, 2018). Na co dzień koordynuje projekty w niemałej firmie, a po godzinach jako wolontariusz uczy polskiego uchodźców i imigrantów w warszawskiej Fundacji Ocalenie. Miłośnik języków: hiszpańskiego i rosyjskiego.

Magdalena Suchan

Magdalena Suchan

Uczestniczka etapu 34

Magda to uosobienie ADHD. Harcersko ma ogromnie dużo pracy (Rada Chorągwi, Komisja Rewizyjna, ESHD), ale jej ulubionym wyzwaniem – jako szefowej i inicjatorki łódzkiej „FIT-uchwałki” jest program #harcujzdrowo. EKO i FIT wyznawca praktykujący. Uwielbia gotować i jeść zdrowo. Absolutnie kocha podróże! Poza tym tańczy i uczy tańca, żegluje po morzu, nurkuje na wrakach, wspina się, wchodzi na góry wysokie i bardzo wysokie, trenuje (m.in. kalistenikę) i trenuje innych, stara się czasem jogować i rollować, czasem pobiegnie jakiś runnmagedon. W wolnych chwilach – działacz i inicjator pozaharcerskich inicjatyw dla dzieci oraz osób z chorobami nowotworowymi.
Oprócz tego Magda ma pracę zawodową… jako koordynator projektów międzynarodowych i cyfryzacyjnych, szkoli również z obsługi komputerów seniorów i ogarnia promocję/media.

A gdzie rower? Od 7 lat jeździ rowerem cały rok, codziennie, w każdych warunkach, ale… nie w górach, więc BJ będzie wyzwaniem.

Jarek Kornacki

Jarek Kornacki

Uczestnik etapu 34

Z zawodu finansista i kierownik projektów, z zamiłowania podróżnik z zacięciem sportowym 🙂.
Od kilku lat zapalony kolarz!

Kasia Wilk

Kasia Wilk

Uczestniczka etapu 34

Zawodowo – trener i metodyk zdalnego nauczania. Interesuje się aspektem społecznościowym uczenia się, zajmuje się propagowaniem idei wolnych licencji i otwartych zasobów edukacyjnych w szkole. Wspiera wdrażanie design thinking w edukacji oraz promuje zwinne zarządzanie projektami.

Prywatnie – kociara i tajny współpracownik różnych inicjatyw okołorowerowych. Prowadzi siedzący tryb życia – albo przy komputerze, albo na rowerze (próbowała łączyć te dwa tryby… bez sukcesu, jak dotąd). Ulubione trasy rowerowe: długie, dużo pod górkę, najlepiej w nieznane i najchętniej nocą przez las.

Dorota Limontas

Dorota Limontas

Uczestniczka etapu 34

Kokodżambo i do przodu- to moje motto 🙂 Uwielbiam przygody, wędrówki, a najlepiej te spontaniczne tu i teraz. Nie lubię siedzieć w miejscu, ciągle w ruchu- zarówno pracy, jak i poza nią. Uwielbiam zwiedzać w wolnych chwilach okolice- ta najbliższą na rowerze i ta dalszą autem czy na stopa. W wolnych chwilach rozładowuje swoją energię biegając, najlepiej po lesie bo czuje się jak człowiek lasu. Szczególnie, że największa życiowa pasja jest harcerstwo. Od małego jestem harcerka, a obecnie nawet komendantka hufca. Nie wyobrażam sobie wakacji bez obozu, letnich wieczór bez ogniska przy gitarze, czy wyjazdu pod namiot albo żagle. Kocham przyrodę, poznawać ja z bliska, współżyć i doceniać fotografując ją amatorsko. Gdy tylko mogę rzucam wszystko i jeżdżę w Bieszczady 🙂 Humor poprawiam sobie słuchając namiętnie disco polo 🙂 Na imprezach harcerskich i prywatnych realizuję się w roli dja.

Długo mogę mówić, co mnie kręci, trochę tego jest, bo nie lubię nudy 🙂