STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree
Etap 36

Etap 36

Etap 36: Norymberga (Niemcy) - Wrocław (Polska) , 17 - 30 listopada 2019
Damian Murach

Damian Murach

Lider etapu 36

Harcersko: Instruktor ZHP w stopniu przewodnika, drużynowy 33 TKHDO „Włóczykije” im. A. Janowskiego, zastępca komendanta Szczepu Harcerskiego im. Z. Nienackiego, członek Komendy Hufca ZHP „Mazowsze” Mińsk Mazowiecki, członek chorągwianego zespołu programowo-metodycznego.

Turystycznie: Organizator Turystyki PTTK, Przodownik Turystyki Pieszej i InO PTTK, Instruktor Krajoznawstwa Regionu PTTK, Znakarz Nizinnych Szlaków Pieszych PTTK, Pilot Wycieczek PTTK, Członek Mazowieckiej Komisji Imprez na Orientację PTTK, Prezes Komisji Rewizyjnej Harcerskiego Oddziału PTTK w Mińsku Mazowieckim, Wiceprezes Harcerskiego Klubu Turystycznego PTTK „Mobilek” w Mińsku Mazowieckim. Komendant odbywającego się od dwóch lat Rajdu Rowerowego Szlakiem Wielkiego Gościńca Litewskiego „Gościńcem ku Niepodległości” z Sulejówka do Wilna.

Prywatnie: Student II roku Inżynierii Ekologicznej na SGGW w Warszawie. Przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy Dębe Wielkie I kadencji. Zainteresowania to turystyka kwalifikowana i krajoznawstwo, podróże, grafika komputerowa, kartografia, gleboznawstwo i wszystko co nas otacza w środowisku przyrodniczym. Urodzony na rowerze :).

Jolanta Śledź

Jolanta Śledź

Uczestniczka etapu 36

Uwielbiam góry, przede wszystkim swoim pięknem urzekły mnie Tatry Wysokie. Kiedy nie zachwycam się pięknem Tatr Wysokich, czytam: najczęściej o Górach Wysokich i zdobywcach Gór Wysokich 🙂 Lubię też patrzeć w niebo na różnego rodzaju samoloty – fascynują mnie jednak te największe. Kocham latać samolotami, jeździć na rollercoasterach – tych „najstraszniejszych” i najszybszych. Zawsze z miłą chęcią wybiorę się na wakacje w cieplejsze rejony świata, żeby popływać i poopalać się. Nigdy nie odmówię pójścia na kręgle, do kina, czy spotkania z moimi kochanymi ludźmi z Łodzi.

Na co dzień, gdy nie robię tych wszystkich ww. fajnych rzeczy, jestem pracownikiem korporacji.