STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

W Bryce spędziliśmy czas od piątku do niedzieli.

W Bryce spędziliśmy czas od piątku do niedzieli. Pierwszą noc spaliśmy na dzikim campingu pod Parkiem Narodowym, a następną na campingu w samym parku. 🏕 Sobota zeszła nam na podziwianiu piękna tego miejsca, kontemplowaniu przyrody i koncentrowaniu się na tym, aby nie poślizgnąć się na błocie, które powstało po pierwszych roztopach. 🏞 Okolica piękna, sam kanion nie do opisania – te regularne kształty skał i nieprawdopodobne kolory zasługują na pewno na więcej uwagi niż my mogliśmy im dać. 😍 Jednak wiosna w tym miejscu przychodzi dosyć późno i większość szlaków była jeszcze zamknięta.
Niedziela minęła nam leniwie. Obudziliśmy się rano, strząsnelismy lód z naszych namiotów. Pokręciliśmy się w okolicach visitor center, potem piliśmy kawę i rozmawialiśmy przez telefon z naszymi bliskimi. Pokrzepieni dobrymi wibracjami z Polski, spokojnie i na luzie zrobiliśmy ponad 100 km z przerwą na burgera. 🍔Rozbiliśmy się jeszcze za dnia pod Zionem, gdzie jak wiecie nasza historia ma mieć swój kres. Znowu spaliśmy na dziko w urokliwym miejscu nad rzeką.

Dodaj komentarz

Joanna Mackiewicz

Joanna Mackiewicz

Liderka etapu 25

Z wykształcenia jestem prawnikiem, a z zawodu tłumaczką i redaktorką treści wszelakich w branży e-commerce.
O sobie powiedziałabym krótko: niespokojna dusza i powsinoga. Patrzę na świat z przymrużeniem oka, a moje rowery mają imiona.
Lubię też rzucać się na głęboką wodę: ukończyłam triathlon na dystansie średnim i kilka ultramaratonow rowerowych (gdzie najdłuższy dystans miał 700 km).  Od niedawna prowadzę rownież rowerowego bloga: www.aswojadroga.pl

Andrzej Witek

Andrzej Witek

Uczestnik etapu 25

Wiceprezes Klubu Turystyki Rowerowej Sokół Tarnów, organizator i uczestnik wielu krajowych i zagranicznych wypraw rowerowych z sakwami, w tym dwie wisienki Capo da Roca, Nordkapp.  Jeździłem na rowerze w USA i w Australii. Ale dość chwalenia. Mocne strony- radzę sobie w terenie, nawigacyjnie nie ginę,

Marek Górka

Marek Górka

Uczestnik etapu 25

Na codzień pracuję w dużej międzynarodowej korporacji, jak tylko opuszczam mury codzienności z przyjemnością oddaję sie aktywnej rekreacji.
Pasjonat wycieczek rowerowych małych i dużych, po polskich bezdrożach (zdobywca trasy Green Velo). Lubię przemierzać świat także na rolkach i na pieszo.

Flickr