STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

Wielkie Przekazanie Pałeczki!

Kiedy cały świat (!) świętował Dzień Świętego Patryka, nad Wielkim Kanionem nastąpiło Wielkie Przekazanie Pałeczki! Pięcioosobowy zespół Jaromira oddał pałeczkę sztafetową trzyosobowej grupie Joasi. Czekamy na wieści od #etap24, podsumowujące ich miesięczną przygodę Bike Jamboree w Arizonie, a tymczasem – mamy pierwsze doniesienia od #etap25!
Liderka Joasia donosi:
Poprzedniej nocy już spaliśmy na dzikim kempingu w Tusayan, by już od rana móc cieszyć bezkresem Wielkiego Kanionu. Tutaj też uroczyście przejęliśmy pałeczkę od etapu 24. Powitało nas słońce, dobra atmosfera, a perspektywa niesamowitej przygody dodaje nam animuszu. Etapowi 24 gratulujemy hartu ducha, bo warunki mieli hardcorowe, teraz jadą w stronę słonecznej Kalifornii, by trochę się wygrzać.
Po tym sztafetowym święcie, znaleźliśmy kolejny super kemping w pięknym lesie, 400 m od południowej krawędzi Kanionu. Nasze bluzy sztafetowe , a także czerwone puchówki od PAJAK zrobiły z nas lokalnych celebrytów. 😎 Niezliczone pytania o co chodzi, wspólne zdjęcia i również miły gest ze strony dziewczyn z wypożyczalni rowerów Bright Angel Bike Rental, które nie dość, że zaopiekowały się naszymi jednośladami na czas, gdy podziwialiśmy okolicę, to jeszcze będą śledzić nasze poczynania przez następny miesiąc 🤓

 

Dodaj komentarz

Joanna Mackiewicz

Joanna Mackiewicz

Liderka etapu 25

Z wykształcenia jestem prawnikiem, a z zawodu tłumaczką i redaktorką treści wszelakich w branży e-commerce.
O sobie powiedziałabym krótko: niespokojna dusza i powsinoga. Patrzę na świat z przymrużeniem oka, a moje rowery mają imiona.
Lubię też rzucać się na głęboką wodę: ukończyłam triathlon na dystansie średnim i kilka ultramaratonow rowerowych (gdzie najdłuższy dystans miał 700 km).  Od niedawna prowadzę rownież rowerowego bloga: www.aswojadroga.pl

Andrzej Witek

Andrzej Witek

Uczestnik etapu 25

Wiceprezes Klubu Turystyki Rowerowej Sokół Tarnów, organizator i uczestnik wielu krajowych i zagranicznych wypraw rowerowych z sakwami, w tym dwie wisienki Capo da Roca, Nordkapp.  Jeździłem na rowerze w USA i w Australii. Ale dość chwalenia. Mocne strony- radzę sobie w terenie, nawigacyjnie nie ginę,

Marek Górka

Marek Górka

Uczestnik etapu 25

Na codzień pracuję w dużej międzynarodowej korporacji, jak tylko opuszczam mury codzienności z przyjemnością oddaję sie aktywnej rekreacji.
Pasjonat wycieczek rowerowych małych i dużych, po polskich bezdrożach (zdobywca trasy Green Velo). Lubię przemierzać świat także na rolkach i na pieszo.

Flickr