STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

Etap 26 melduje

No to jesteśmy!👀 Etap 26 melduje, iż pałeczka jest już w naszych rękach🤝 i mknie w kierunku północy🚦🚲🚩 Swą przygodę zaczęliśmy na Angel’s Landing😇😍😇magiczne miejsce w Zion National Park, co można podsumować krótko – jest przepięknie! W dzień 30 stopni🌡️(ile to Fahrenheita🤔), a w nocy chyba blisko zera😱 aleee… są przecież z nami PAJAK i Marabut więc zimno nam niestraszne👻 Śpimy głównie na campingach🏕️ lecz nie wyklucza to poznawania coraz to wspanialszych ludzi, którzy naprawdę spadają nam z nieba, pewnie za sprawą tych aniołów🤭 I tym sposobem wjechaliśmy dziś do Arizony, gdzie zgarnął nas z ulicy wspaniały pan i choć sam nie wracał do domu, poprosił swoje dwie żony👧👩, aby przygotowały dla nas iście królewskie powitanie👑, za które już zawsze będziemy wdzięczni!🙏W wielkim pięknym domu powitała nas gromadka dzieci, którym radośnie opowiadaliśmy o Bike Jamboree – nie ma na co czekać!🙌🚲😀

Dodaj komentarz

Karol Jędrzejewski

Karol Jędrzejewski

Lider etapu 26

Poznań. Harcerz – turysta. Na co dzień pracuje w składnicy harcerskiej Woda Góry Las w Poznaniu. Kocha ciepło i wylegiwanie się na plaży… ale ostatecznie i tak zawsze wyjeżdża na daleką północ. Jest zakochany w Skandynawii – w krajobrazach, ludziach oraz dzikiej i surowej przyrodzie. Teraz, choć miał do wyboru całą sztafetę Bike Jamboree, wybrał Yellowstone w kwietniu :] Nigdy nie potrafi sobie odmówić kąpieli w żadnym morzu, jeziorze lub rzece – metrowa warstwa lodu wcale nie jest przeszkodą – potrzebna jest wtedy tylko dobra siekiera.

Monika Szenfer

Monika Szenfer

Liderka etapu 15, uczestniczka etapu 26

Gdańsk. Na co dzień swoje siły, ambicje i wiedzę wykorzystuje w pracy związanej z projektami społecznymi. Wyznawca podejmowania wyzwań i pokonywania własnych słabości. Uwielbia górskie wędrówki, siedzenie przy ognisku i wypady, które odrywają od cywilizowanego świata. W Bike Jamboree poprowadziła etap 15. na koniec świata, wspiera czynności organizacyjne całej sztafety. Niezaprzeczalny sztafetowy mistrz emotikonek!

Monika Pawelec

Monika Pawelec

Uczestniczka etapu 26

Okolice Wielunia / Warszawa. Na co dzień chemik kontrolujący jakość farmaceutyków, jednak poczucie wolności daje jej poznawanie świata – szczególnie z perspektywy siodełka rowerowego. Uzależniona od gór, słodyczy i tańca. Ma alergie na nudę. Amatorka czerpania z życia pełnymi garściami.

Mariusz Buga

Mariusz Buga

Uczestnik etapu 26

Warszawa. Z zawodu alpinista przemysłowy, mówi, że to męczące ale przynajmniej robi to, co lubi, a w dodatku mu za to płacą.
Zawsze gdzieś go ciągnie, chętny na każdą wyprawę, a w góry w szczególności. Od tłocznego i głośnego miasta woli spędzać czas wśród natury.
Trochę już zwiedził i zobaczył ale ma sporo jeszcze w planach.  Wraz z kolegą na rowerach dotarł do Paryża, a także wrócił tym samym środkiem lokomocji z powrotem do Poznania. Liznął trochę potęgi Sahary, dzięki wyprawie rowerowa po południowej części Maroka.
W wolnej chwili lubi czytać, oglądać seriale, majsterkować, grać w gry planszowe czy spędzać czas aktywnie – na rowerze, biegając czy grając w Disc  Golfa (mało popularny sport w Polsce, uprawia go około 150 osób – Matiusz należy do klubu Disc Golf Warszawa). Należy do ZHP od 12 lat.