STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

Etapie 27a, niechaj ziemia płaską Wam będzie, a wiatr wieje w plecy!

Sooo 👉 this is the end 👉 mission complited 👉 pałeczka przekazana! 🎉🎈🎊 Już wkrótce etap 27a rusza w drogę🚲, a my powolutku kończymy 😭 Ostatnie dni minęły nam równie miło i szybko, jak ostatni miesiac👌 Moniki już są w samolotach i niedługo staną na polskiej ziemi🇵🇱, a Mariusz z Karolem mają więcej szczęścia (i urlopu😜)i niebawem będą podbijac Kanadę 😎

Ciężko nam było wszystko podsumować, bo coś co rozpoczęliśmy miesiąc temu już na zawsze będzie w naszych sercach!💙💚🧡💜 Jesteśmy jednym z tych etapów, co niewiele liczy, bo… szczęśliwi niczego nie liczą 😁, ale trochę się postaraliśmy i oto co wyszło 👇
💥 28 dni fejmu i poczucia społecznego poszanowania🚴📸🙌
💥 1 Ameryka 🌎
💥 4 Stany 🔢➡️🆒❗
💥 4 Parki Narodowe i parę stanowych 😍
💥 10 dziurawych dętek 😱
💥 13 słoików masła orzechowego (z przerażającym wkładem dwóch osób w to przedsięwzięcie – Monika Pawelec i Karol Jędrzejewski)😂🤭
💥 5 dni jazdy pod orzeźwiającymi prysznicami prosto z nieba, w tym jeden śnieżny🌧️🚵🌨️
💥 1 atak gradu ☄️ (doznania jak na paintballu)😮
💥 4 poranne niespodzianki w postaci lodu zamiast wody w butelkach❄️🍦
💥 5kg ekstra masy mięśniowej – każdy 💪🦵👈
💥 100 000 przecudownych ludzi poznanych po drodze 🥰🙏😘
💥 No i my – czterej wspaniali

Smutno tak pisać ostatni post 😭
Aleee, sztafeta jedzie dalej 🚲 obserwujcie👀, lajkujcie👍, poznawajcie wspaniałych ludzi🤝, bratajcie się🤗 i wsiadajcie na rowery🙌🚵🙌
➡️ Etapie 27a, niechaj ziemia płaską Wam będzie, a wiatr wieje w plecy! Powodzenia❗💪🚲

Dodaj komentarz

Karol Jędrzejewski

Karol Jędrzejewski

Lider etapu 26

Poznań. Harcerz – turysta. Na co dzień pracuje w składnicy harcerskiej Woda Góry Las w Poznaniu. Kocha ciepło i wylegiwanie się na plaży… ale ostatecznie i tak zawsze wyjeżdża na daleką północ. Jest zakochany w Skandynawii – w krajobrazach, ludziach oraz dzikiej i surowej przyrodzie. Teraz, choć miał do wyboru całą sztafetę Bike Jamboree, wybrał Yellowstone w kwietniu :] Nigdy nie potrafi sobie odmówić kąpieli w żadnym morzu, jeziorze lub rzece – metrowa warstwa lodu wcale nie jest przeszkodą – potrzebna jest wtedy tylko dobra siekiera.

Monika Szenfer

Monika Szenfer

Liderka etapu 15, uczestniczka etapu 26

Gdańsk. Na co dzień swoje siły, ambicje i wiedzę wykorzystuje w pracy związanej z projektami społecznymi. Wyznawca podejmowania wyzwań i pokonywania własnych słabości. Uwielbia górskie wędrówki, siedzenie przy ognisku i wypady, które odrywają od cywilizowanego świata. W Bike Jamboree poprowadziła etap 15. na koniec świata, wspiera czynności organizacyjne całej sztafety. Niezaprzeczalny sztafetowy mistrz emotikonek!

Monika Pawelec

Monika Pawelec

Uczestniczka etapu 26

Okolice Wielunia / Warszawa. Na co dzień chemik kontrolujący jakość farmaceutyków, jednak poczucie wolności daje jej poznawanie świata – szczególnie z perspektywy siodełka rowerowego. Uzależniona od gór, słodyczy i tańca. Ma alergie na nudę. Amatorka czerpania z życia pełnymi garściami.

Mariusz Buga

Mariusz Buga

Uczestnik etapu 26

Warszawa. Z zawodu alpinista przemysłowy, mówi, że to męczące ale przynajmniej robi to, co lubi, a w dodatku mu za to płacą.
Zawsze gdzieś go ciągnie, chętny na każdą wyprawę, a w góry w szczególności. Od tłocznego i głośnego miasta woli spędzać czas wśród natury.
Trochę już zwiedził i zobaczył ale ma sporo jeszcze w planach.  Wraz z kolegą na rowerach dotarł do Paryża, a także wrócił tym samym środkiem lokomocji z powrotem do Poznania. Liznął trochę potęgi Sahary, dzięki wyprawie rowerowa po południowej części Maroka.
W wolnej chwili lubi czytać, oglądać seriale, majsterkować, grać w gry planszowe czy spędzać czas aktywnie – na rowerze, biegając czy grając w Disc  Golfa (mało popularny sport w Polsce, uprawia go około 150 osób – Matiusz należy do klubu Disc Golf Warszawa). Należy do ZHP od 12 lat.