STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

Święta, Święta i po Świętach

Święta, Święta i po Świętach, jak mawia klasyk😎 a kiedy Wy leżeliście brzuchami do góry (i słusznie 😉👍), my stale i niezmiennie pedałowaliśmy🚵 💪🚴 by podziwiać piękne widoki😍 i dumnie wieźć pałeczkę 😏 oczywiście złapaliśmy też trochę oddechu i świątecznej zadumy, a było to możliwe dzięki Tanji i Glenowi, którzy ugościli nas w Circeville RV Park & Kountry Store – wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie ❤️💙💚. Pożegnaliśmy już czerwone skały 👋, a krajobraz zmienił się na iście górzysty 🏔️🏞️⛰️ Jedziemy drogą 89⬆️North i jest pięknie! Wiatr wciąż jest bezlitosny 🌬️🌪️, ale trochę było z górki!😀🙌 Amerykańskie miasteczka zachwycają – czasem czujemy się jak w Simsach, czasem jak na dzikim zachodzie🐎🤠🐂 Kolejna perełka na naszej trasie, to Yuba Lake National Park😍 coś niesamowitego! A obudzić się w takim miejscu? Lepiej dzień zacząć się nie może 😀👌🥰 i Wam życzymy miłegooo!🤗 A my dalej pedałujemy kierunek ➡️ okolice Salt Lake City 😎

Dodaj komentarz

Karol Jędrzejewski

Karol Jędrzejewski

Lider etapu 26

Poznań. Harcerz – turysta. Na co dzień pracuje w składnicy harcerskiej Woda Góry Las w Poznaniu. Kocha ciepło i wylegiwanie się na plaży… ale ostatecznie i tak zawsze wyjeżdża na daleką północ. Jest zakochany w Skandynawii – w krajobrazach, ludziach oraz dzikiej i surowej przyrodzie. Teraz, choć miał do wyboru całą sztafetę Bike Jamboree, wybrał Yellowstone w kwietniu :] Nigdy nie potrafi sobie odmówić kąpieli w żadnym morzu, jeziorze lub rzece – metrowa warstwa lodu wcale nie jest przeszkodą – potrzebna jest wtedy tylko dobra siekiera.

Monika Szenfer

Monika Szenfer

Liderka etapu 15, uczestniczka etapu 26

Gdańsk. Na co dzień swoje siły, ambicje i wiedzę wykorzystuje w pracy związanej z projektami społecznymi. Wyznawca podejmowania wyzwań i pokonywania własnych słabości. Uwielbia górskie wędrówki, siedzenie przy ognisku i wypady, które odrywają od cywilizowanego świata. W Bike Jamboree poprowadziła etap 15. na koniec świata, wspiera czynności organizacyjne całej sztafety. Niezaprzeczalny sztafetowy mistrz emotikonek!

Monika Pawelec

Monika Pawelec

Uczestniczka etapu 26

Okolice Wielunia / Warszawa. Na co dzień chemik kontrolujący jakość farmaceutyków, jednak poczucie wolności daje jej poznawanie świata – szczególnie z perspektywy siodełka rowerowego. Uzależniona od gór, słodyczy i tańca. Ma alergie na nudę. Amatorka czerpania z życia pełnymi garściami.

Mariusz Buga

Mariusz Buga

Uczestnik etapu 26

Warszawa. Z zawodu alpinista przemysłowy, mówi, że to męczące ale przynajmniej robi to, co lubi, a w dodatku mu za to płacą.
Zawsze gdzieś go ciągnie, chętny na każdą wyprawę, a w góry w szczególności. Od tłocznego i głośnego miasta woli spędzać czas wśród natury.
Trochę już zwiedził i zobaczył ale ma sporo jeszcze w planach.  Wraz z kolegą na rowerach dotarł do Paryża, a także wrócił tym samym środkiem lokomocji z powrotem do Poznania. Liznął trochę potęgi Sahary, dzięki wyprawie rowerowa po południowej części Maroka.
W wolnej chwili lubi czytać, oglądać seriale, majsterkować, grać w gry planszowe czy spędzać czas aktywnie – na rowerze, biegając czy grając w Disc  Golfa (mało popularny sport w Polsce, uprawia go około 150 osób – Matiusz należy do klubu Disc Golf Warszawa). Należy do ZHP od 12 lat.