STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

Cel osiągnięty! Wczoraj wieczorem dotarłyśmy do Kutaisi!!!

Cel osiągnięty! Co prawda gruzińskie drogi, tutejsi kierowcy (nieustająco używający klaksonów), temperatura oraz drobne problemy zdrowotne nieźle dały nam w kość, ALE UDAŁO SIĘ! Wczoraj wieczorem dotarłyśmy do Kutaisi!!! Na naszym etapowym liczniku rowerowym 709km, a z Gdańska 2257km! Do tego 1100km promem przez Morze Czarne i tak oto jesteśmy ponad 3000km od startu! Ajeja, co za wspaniały czas! Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam po drodze i tym, którzy kibicowali przez Facebooka!
Oraz: Primus Equipment, KROSS, Regatta Crosso
Rowery zaparkowane w Kutaisi, a my przeszłyśmy w tryb turystyczny. Skorzystałyśmy z okazyjnej podwózki autem do Tbilisi, więc dziś cały dzień zwiedzania stolicy i okolicznych atrakcji. Monastyr Jvari nas oczarował! Pogoda wreszcie jest dla nas łaskawa – 23 stopnie i deszcz – to bardzo miła odmiana po tylu dniach upału.
Do przekazania pałeczki sztafetowej pozostało nam jeszcze kilka dni, a przepięknych miejsc do odwiedzenia nie da się zliczyć, dlatego nie próżnujemy, tworzymy plan i od jutra zaczynamy dalsze przygody!
#etapdrugi #bikejamboree #BJ

Dodaj komentarz