STRONA ARCHIWALNA
Bike Jamboree

Po przekroczeniu Bugu promem

Wczorajszy dzień (4.06 AD 2017) był pełen wrażeń, spotkań i ciepłych słów. Praktycznie od samego wyjazdu z Mielnika mieliśmy towarzystwo na trasie.
Po przekroczeniu Bugu promem, który specjalnie dla nas tego dnia został uruchomiony (za co bardzo dziękujemy!) przywitał nas Zbyszek i Tomasz.
Niebawem dołączyła do nas pierwsza ekipa rowerowa, która doprowadziła nas do Konstantynowa. Tu zostaliśmy gorąco przyjęci przez liczne grono rowerzystów, wśród których byli także lokalni harcerze. Opowiedzieliśmy o celu i planowanym przebiegu #BJ po czym sporą grupą ruszyliśmy do Leśnej Podlaskiej, gdzie także zostaliśmy ugoszczeni :)
Na kolejny odcinek do Międzyrzecza Podlaskiego ruszyliśmy już w mniejszym składzie. Tam też trafiliśmy na „Wiwaty Królewskie” na których opowiedzieliśmy o naszej wyprawie a po wszystkim zostaliśmy zaproszeni na obiad :)
Wszystko nam smakowało i chętnie byśmy sobie poleżeli, ale przed nami było jeszcze 30km. Wsiedliśmy na rowery i chcieliśmy ruszyć a tu niestety pierwsza pęknięta dętka. Szybka wymiana i lecimy dalej, gdyż po drodze czekała już na nas kolejna grupa rowerowa Rowerowy Łuków, która bardzo sprawnie doprowadziła nas do celu wczorajszego dnia. Chwile przed 19:00 meldujemy się w Ławkach na pikniku w Raj-Parku gdzie także byliśmy gorąco witani i syto nakarmieni :)
Miło było Was wszystkich spotkać na trasie i razem w Wami mknąć przez piękne tereny Lubelszczyzny. Wczorajszy dzień choć dość intensywny to spotkania z Wami dały mam energię na te 94km, które wczoraj przejechaliśmy.
#BikeJamboree #BJ #Etap1 #GreenVelo

Dodaj komentarz