Etap 37 Franek Domagała Admin6 grudnia 20190 Ilość wyświetleń Bardzo lubię grać w szachy, w piłkę, jeździć na rowerze ,łyżwach, chodzić po górach. Czyli lubię być w ruchu:) No mi jak każdy nastolatek uwielbiam swój telefonik:) Chodzę do Wolnej Szkoły Harmonia